Pravidla akce ZVP ETA 100 dnů

 

NAKUPUJTE BEZ RIZIKA

Pokud jste zakoupili výrobek ETA, a ten neodpovídá vašim představám, můžete jej vrátit a my vám na oplátku vrátíme kupní cenu zakoupeného výrobku. Náš program „Záruka vrácení peněz 100 dnů” vám umožňuje vyzkoušet si nejnovější výrobky ETA. Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 100 dnů od koupě vrátit na své náklady na níže uvedenou adresu:

Centrální servis HPT, Areál Svit, Budova 113, 760 01 Zlín

 1. Podmínkou účasti v akci ZVP je registrace* na webu www.eta.cz/zarukavracenipenez do 30-ti dnů od koupě výrobku. Do této propagační akce jsou zařazeny výrobky ETA z kategorií: distribuované pořadatelem na území České republiky a zakoupené v období od 1. 5. 2014 do 31. 12. 2014.
 2. Vrácený výrobek musí být kompletní (včetně kompletního příslušenství a případných dárků), nepoškozený, zabalený v původním obalu a musí být přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nebudou akceptovány). Pořadatel si vyhrazuje právo posoudit a s konečnou platností rozhodnout, byl-li výrobek ETA zařazený do propagační akce pouze vyzkoušen, či používán v širším rozsahu. V případě, že by z jakéhokoliv důvodu nebylo vrácení výrobku akceptováno (o čemž budete bez zbytečného odkladu informováni), bude výrobek spolu s pokladním dokladem vrácen na Vaše náklady na Vaši adresu.
 3. Výrobky zařazené do této akce je možné vrátit do 100 dnů od data prodeje. Rozhodující je datum podání Vaší zásilky přepravci, potvrzené přepravcem na přepravním dokladu.
 4. Váš požadavek na vrácení peněz bude zpracován nejpozději do 30 dnů od data přijetí výrobku, a to převodem na číslo účtu uvedené ve formuláři. Za správnost uvedení čísla účtu odpovídá zákazník.
 5. Převodem bude poukázána částka, která je uvedená na dokladu o koupi.
 6. Propagační akce se týká pouze zákazníků (spotřebitelů), kteří zboží zakoupili v maloobchodní prodejně; nemohou ji využívat obchodní partneři, kteří výrobek zakoupili za účelem dalšího prodeje.
 7. Společnost ETA a.s. neodpovídá za přepravcem ztracené nebo opožděně doručené balíky, za nekompletní či nečitelné zásilky. Potvrzení o odeslání výrobku přepravcem není považováno za jeho doručení společnosti ETA a.s. Z tohoto důvodu doporučujeme zákazníkům zásilku na poště pojistit vůči ztrátě.
 8. Předpokladem pro vrácení peněz je dodržení podmínek uvedených v pravidlech akce.
 9. Podmínky propagační akce se nijak nedotýkají zákonných práv zákazníka.
 10. Tato akce se vztahuje pouze na výše uvedené výrobky ETA zakoupené v období od 1. 5. 2014 do 31. 12. 2014 na území ČR.
 11. Pořadatelem propagační akce je společnost ETA a.s., která si vyhrazuje právo na změnu pravidel. Adresa pořadatele: ETA a.s., Zelený pruh 95/97, Praha 4, 147 00, Česká Republika.
 12. Za správnost poskytnutých údajů včetně č. účtu nese odpovědnost zákazník.


* V souladu se zněním zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a zákona č. 480/ 2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění svojí registrací uděluji společnosti ETA a. s. souhlas se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu pro účely plnění dle podmínek této akce společností ETA a.s. Současně souhlasím se zasíláním obchodních a marketingových sdělení na mou e-mailovou adresu. Všechny údaje jsem poskytl dobrovolně a společnost ETA a. s. není oprávněna je poskytnout třetím osobám. Svůj souhlas můžu kdykoliv bezplatně odvolat.  


© 2013 ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Máte dotaz? Kontaktujte nás na:
+420 725 893 155

Nahoru ↑