Registrace do programu záruky vrácení peněz

Vrácení peněz Vážený zákazníku,
děkujeme, že chcete využít služby ETA Záruka vrácení peněz 100 dnů. Do akce je nutné se zaregistrovat do 30 dnů od nákupu zboží vyplněním tohoto formuláře. Následně obdržíte emailem potvrzení o registraci a odkaz na žádost o vrácení peněz. Pro aktivaci této služby poskytované nad rámec zákonné záruky je nutné doplnění důvodu pro vrácení zboží. K platné registraci je třeba prodejní doklad s údaji o zakoupeném zboží.

Po doplnění registračního formuláře Vám bude vygenerován certifikát, kde budou uvedeny Vámi vyplněné údaje. Tento certifikát si vytiskněte a při vracení výrobku přiložte k výrobku spolu s ostatními prodejními doklady. Výrobek zašlete poštou na adresu: Centrální servis HPT, Areál Svit, Budova 113, 760 01 Zlín. Pravidla akce a obchodní podmínky naleznete zde.

Zákaznické údaje

Informace o nákupu

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, uděluje uživatel poskytovateli na dobu trvání této smlouvy souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování svých osobních údajů obsažených v této smlouvě, a to pro účely související s plněním předmětu této smlouvy a pro vzájemnou komunikaci s poskytovatelem o všech jím poskytovaných službách a v souvislosti s nimi. Udělení souhlasu je naprosto dobrovolné a uživatel může svůj souhlas kdykoli odvolat. Uživatel má právo přístupu ke svým osobním údajům, jejich kontroly a také právo na změnu či opravu osobních údajů, jakož i další práva stanovená v ust. § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
podpis

Položky označené * jsou povinné.


© 2013 ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Máte dotaz? Kontaktujte nás na:
+420 725 893 155

Nahoru ↑